Březen 2010

Fergie

22. března 2010 v 17:58 | Katherine
Život
Fergie se narodila 27.března 1975 jako Stacy Ann Ferguson. Fergie je nejenom úžasná zpěvačka, ale také herečka a modelka.
Narodila se v Kalifornii. Její rodiče jsou Terra a Pat Fergusonovi.
Herečka
Její první herecká přiležitost byla moderování v zábavném pořadu "The Charlie Brown and Snoopy show (rok 1983). Její další příležitost byla ta, že hrála v reklamě na Rice Krispies (dětské sušenky, jedno z jejích nejoblíbenějších jídel). Její další role byla v hororové komedii Monster in the closet (1986). V roce 1989 s hraním přestala (ne napořád). Jejím nejnovějším filmem je hollywoodský muzikál Nine (prosinec 2009).
Zpěvačka
Když se potkala s Will.I.Amem (potkávali se v různých Tv-shows) . K Black Eyed Peas se přidala až v roce 2003. V tom roce přijala přezdívku Fergie a nahrála s BEP jejich největší hit Where Is the Love?, na kterém spolupracoval i Justin Timberlake (v té době ještě Fergie nebyla právoplatnou členkou). V roce 2003 také nahráli CD elephunk, ze kterého pochází např. hit My Humps. V roce 2006 se Fergie vrhla na solovou dráhu a vydala své jediné CD The Dutchess (ze kterého pochází např. hit Big Girls Don't Cry). Loni v květnu BEP vydali CD The E. N. D (the energy never dies-energie nikdy neumírá).
K modelce toho moc není.
Posted by: @i.am.Kath,March 22th 2010